HAKKIMIZDA

Home/HAKKIMIZDA
HAKKIMIZDA 2017-07-21T23:11:42+03:00

HAKKIMIZDA

Gaziantep merkezli faaliyette bulunan Güzel Avukatlık Bürosu,bünyesinde alanında uzmanlaşmış Avukatlar, yardımcı personeller, Mali Müşavirler, Muhasebeci, ve işletmeciler ile eş zamanlı olarak danışmalık hizmeti sunmaktadır. Büronun temel prensibi Hukukçuluk yapmaktır.

Sosyal Güvenlik Hukuku, İş hukuku, İcra/ İflas ve Ticaret Hukuku/Şirketler hukuku konusunda ciddi bir iş ağırlığına ulaşan büro, vekalet aldığı müvekkillerin ihtiyaçlarını karşılama konusunda hiçbir insani ve maddi fedakarlıktan kaçınmamaktadır. Sadece uzman olduğumuz hukuk dallarında hizmet vermemizden dolayı, Güzel Avukatlık Bürosu avukatları müvekkilin sorunlarını kolaylıkla anlamakta ve o sorunlara özel çözümler üretebilmektedirler.Özelde Gaziantep,genelde Türkiye ve dünya sanayisinde ağırlığı olan kimi şirketlerin yurt içi ve yurtdışı işlerini vekil olarak takip eden Büromuz, yerli ve yabancı kimi girişimcilere de hukuki danışmanlık ve vekillik yapmaktadır.

Avukatlarımız, hukuki tecrübelerini ve çözüm bulma yeteneklerini birleştirerek daha çok çalışmanın kendilerini ve müvekkillerimizi daha da ileriye götüreceğinin bilinciyle hız kesmeden çalışmalarına devam etmektedirler.

Birlikte çalıştığımız diğer hukuk büroları vasıtasıyla, müvekkillerin Türkiye ve dünyanın her tarafındaki avukat ihtiyacına cevap verebilmektedir.